PŘIHLÁŠENÍ
VYHLEDÁVÁNÍ
porovnaní projektoru
kalkulačka
ODDĚLENÍ
Projektory
PROFI plazmové a LCD obrazovky
Projekční plochy
Zpětné projektory
Tabulové systémy
Distribuce signálu
Držáky a montáž AV
Servis
Diaprojektory
Kabely Premium


Lampy pro projektory
Vážení obchodní přátelé,
předem děkuji za zájem o projekční a prezentační techniku dodávanou naší společností MEDIAPOINT PRAHA s.r.o. - OFFICEPOINT.

Již řadu let poskytujeme našim klientům služby na profesionální úrovni s pečlivým servisem a důrazem na individuální přístup k Vašim potřebám.

Pořízení techniky Prodej, poradenství, montáž, instalace na klíč jsou základní kroky k realizaci úspěšných řešení video-data projekcí na klíč, prezentačních místností, přednáškových sálů, multimediálních učeben a v neposlední řadě kompletů Real Home Cinema - skutečných domácích kin. Jako oficiální distributor značek Sanyo, Hitachi, 3M, Panasonic a MW jsme Vám připraveni nabídnout nejširší sortiment s garancí lepší ceny.

Samozřejmostí našeho systému prodeje je bezplatné odzkoušení více druhu projektorů ve Vašich podmínkách, možnost otestování Vašich aplikací, zdarma doprava a instalace. Také jsme připraveni nabídnout Vám zajímavé formy financování jako např. leasing, splátkový prodej apod.

Půjčovna Zajišťujete prezentaci firmy na veletrhu, konferenci nebo krátkodobý seminář, školení pro zaměstnance nebo si chcete vychutnat fotbalový zápas s přáteli. Máme pro Vás připraveno řešení i v případě, že se Vám nevyplatí investice do nákupu projekční techniky.

V naší půjčovně (nyní i e-půjčovně) naleznete široký výběr techniky od 20 typu video-data projektorů, mnoha modelů projekčních ploch, PC techniky, audio-video techniky až po plazmové dislplaye či ozvučovací aparatury. Díky tomuto technickému zázemí, které pravidelně obměňujeme novou špičkovou technikou, Vám prezentaci dokážeme "ušít na míru" přímo dle Vašich specifických potřeb. V ceně pronájmu je již zahrnuta základní instalace a odzkoušení, při náročnějších akcích jsme připraveni poskytnout technický personál pro obsluhu zařízení či zajistit hostesky. Na veškeré naše služby jsme schopni nabídnout velmi příznivé ceny při zachování jejich vynikající kvality.

Naši klienti jsou neustále ve středu našeho zájmu a jsme jim vždy připraveni navrhnout úspěšné řešení. officepoint asistence - 24 hodin denně, 7 dní v týdnu Vám poskytneme radu nebo pomoc na čísle 777 POINT 1 (777 76468 1) officepoint infoline - volejte ZDARMA a žádejte informace na bezplatné zelené lince 800 169 473 Děkuji za Váš čas, který věnujete našim materiálům při výběru techniky. Přeji Vám příjemný den a těším se na budoucí spolupráci.

Za MEDIAPOINT PRAHA s.r.o. - OFFICEPOINT

Richard ŽIŽKA
jednatel společnosti

©2024 Všechna práva vyhrazena MEDIA-POINT.cz
Lampy do projektorů | Servis tepelné techniky